Б’юті-гаджети та догляд у стилі Smart

Black Touch — це перший український особистий бренд компактних б’юті гаджетів та смарт засобів для твоєї шкіри.

Все починалося в 2017 році в Америці. Першими засобами були вакуумні баночки. Попит зростав, і ми помітили, що все більше жінок цікавляться б’юті процедурами, які вони можуть робити самостійно. 

Відтоді ми збільшили свій арсенал б’юті-засобів для всього тіла, щоб кожна могла приділити час собі тоді, коли це зручно. 

Ми отримуємо знання про нові можливості розумних б’юті-гаджетів та їх вплив на шкіру обличчя та тіла. І наша місія ділитися цими б’юті-знахідками з кожною!

Кожна жінка унікальна. У безкінечному потоці щоденних справ нам інколи не вистачає часу та сил, щоб приділити час для себе. 

Б’юті-гаджети від Black Touch — це чарівні палички, які можна використовувати будь-де, адже вони не потребують багато часу. А результат можна помітити вже за кілька тижнів регулярного використання. 

Для створення наших продуктів ми поєднуємо натуральні компоненти з сучасними технологіями догляду за тілом. В результаті отримуємо унікальну «зброю» для підкреслення краси. 

От-от список наших продуктів поповниться доглядовою косметикою. Обери засіб, який підходить саме тобі і насолоджуйся процесом!