Б’юті-гаджети та догляд у стилі Smart

BLACKTOUCH — це український сімейний бренд Анастасії та Дмитра Добросол. Анастасія віцечемпіонка світу та чемпіонка України з фітнес-бікіні. Вони створюють б’юті-гаджети та доглядову косметику в стилі smart для обличчя та тіла. Зараз лінійка бренду налічує понад сотню б’юті-продуктів, і ця цифра постійно збільшується.

Вже 5 років ми робимо все для того, щоб жінки були більш впевненими в собі, більш здоровими та щасливими. В Україні та Казахстані ми маємо понад 100 клієнток, які змінюють своє тіло кожного дня.

Ми отримуємо знання про нові можливості розумних б’юті-гаджетів та їх вплив на шкіру обличчя та тіла. І наша місія ділитися цими б’юті-знахідками!
Нещодавно ми почали вести свій telegram-канал. Це ком’юніті для жінок, де Анастасія дає поради щодо спорту. Разом ми створюємо спільноту жінок, які хочуть розвиватися та кожного дня ставати трішечки кращою ніж учора.

Б'юті-гаджети від BLACKTOUCH ти покликані замінити салонний догляд домашніми процедурами. З нас — б’юті-штучки, а з тебе — лише 10 хвилин на день та регулярність.

Для створення наших продуктів ми поєднуємо натуральні компоненти з сучасними технологіями догляду за тілом. В результаті отримуємо унікальну «зброю» для підкреслення краси. 

Обирай засіб та гаджет для щоденного використання та насолоджуйся собою!