Б’юті-гаджети та догляд у стилі Smart

Привіт, мене звати Анастасія Добросол, я віцечемпіонка світу та чемпіонка України з фітнес-бікіні, а також засновниця бренду "BlackTouch".

Це український бренд б'юті-гаджетів та доглядової косметики для обличчя та тіла якому уже майже 5 років. Наші продукти дозволяють замінити салонний догляд на домашні процедури, і ви можете досягти бажаних результатів, відводячи всього 10 хвилин щодня. За допомогою наших гаджетів ви зможете боротися з целюлітом, зморшками та надавати тонус та ліфтинг вашій шкірі, і мати тіло своєї мріі.

Для створення наших продуктів ми поєднуємо натуральні компоненти з сучасними технологіями догляду за тілом та обличчям. В результаті отримуємо унікальну «зброю» для підкреслення краси.

У нашому асортименті є понад 100 продуктів, включаючи масажери гуа-ша, скраби, маски, сухі щітки, подарункові набори, засоби для догляду за шкірою та багато інших б'юті-штучок.

В 2023 році ми відкрили острів в ТРЦ Гулівер в центрі Києва, де ви зможете випробувати всі наші гаджети та косметику і обрати те, що підходить саме вам.

Приєднуйтеся до "BlackTouch" та станьте ще красивішою!