Як не слід робити гуа-ша

Масаж гуа-ша — це традиційна китайська методика масажу, що передбачає  застосування спеціальних інструментів з різними формами для масажування шкіри. Цей метод масажу став популярним в багатьох країнах світу, включаючи Україну. BLACKTOUCH популяризує цей вид масажу, адже при правильному застосуванні він є ефективним. Ми стали першим виробником спеціальних масажерів та б’юті-гаджетів в Україні, щоб кожна жінка могла вдосконалювати себе.
То як правильно робити цей масаж, щоб не зашкодити собі? Розбираємось нижче.

Перш ніж використовувати будь-який метод масажу, важливо звернутися до фахівця BLACKTOUCH, який допоможе визначити можливі ризики та обмеження конкретно у вашому випадку. Також важливо, як ви зберігаєте свій б’юті-гаджет. Щоб ваш масажер не став розсіювачем бактерій, кожен раз перед використанням обробляйте його санітайзером.

Крім того, важливо дотримуватися техніки масажу гуа-ша, щоб уникнути травмування шкіри. Неправильна техніка масажу може призвести до болю, запалення та пошкодження шкіри.

Чого точно не слід робити:

 1. Використовувати гуа-ша без спеціальної олійки для масажу;
 2. Сильно давити шкребком на шкіру;
 3. Не обробляти свій масажер спеціальним антисептичним засобом.

Як і будь-який масаж, використання гуа-ша потребує обережності. Не слід намагатися сильно тиснути на масажер, — це точно не пришвидшить результат від масажу та не зробить його ефективнішим. Плавні, легкі, але впевнені рухи та регулярність масажу — ось що допоможе домогтися побачити справжній результат.


Ось масажери, з яких найкраще починати знайомство з гуа-ша:

 1. Гуа-ша серце з рожевого кварцу -
  https://blacktouch.ua/collections/beauty-gadzheti/products/kvarcevyj-skrebok-gua-sha-dlya-massazha-lica
 2. Дерев’яний універсальний гуа-ша для обличчя та тіла - https://blacktouch.ua/collections/beauty-gadzheti/products/derevyanij-shkrebok-dlya-gua-sha-dzhevel-n

Весь наш асортимент гуа-ша для обличчя та тіла - https://blacktouch.ua/collections/guasha
     ФейсбілдінгФейс-фітнес — це набір вправ та технік для зміцнення й розслаблення м'язів обличчя та шиї. Ці вправи направлені на підтримку здоров'я і краси обличчя, підвищення тонусу м'язів, зменшення ознак старіння, а також на поліпшення кровообігу.

5 причин, чому варто спробувати фейс-фітнес.

 1. Покращує мускульний тонус.

Допомагає зміцнити м'язи обличчя, що, своєю чергою, дозволяє зменшити візуальну втому обличчя та зробити контур обличчя більш чітким.

 1. Покращує кровообіг.

Вправи сприяють покращенню кровообігу в конкретній області, що може забезпечити достатнє живлення тканин та покращення загального стану шкіри обличчя.

 1. Зменшує втомленість шкіри.

Допомагає зменшити в'ялість шкіри обличчя, збільшивши тонус м'язів та стимулюючи колагенові волокна. Це дозволяє зробити шкіру більш еластичною.

 1. Зменшує зморшки.

Допомагає зменшити видимість зморшок на обличчі, збільшуючи тонус м'язів.

 1. Покращує самопочуття.

Покращує самопочуття та зменшує рівень стресу, оскільки він включає в себе вправи для розслаблення м'язів обличчя та шиї.

BLACKTOUCH стали першими в Україні, хто почав створювати різноманітні б'юті-гаджети для прокачки тіла та обличчя. Ми несемо важливо місію: зробити так, щоб якомога більше жінок полюбили себе в процесі піклування та турботи про свою красу та здоров'я.

Засновниця бренду — Анастасія Добросол, віцечемпіонка України та світу з фітнес-бікіні. Вона має власну експертизу, яку несе у світ, щоб більше жінок почували себе більш впевнено та щасливо.

На нашому сайті ви знайдете різноманітні б’юті-гаджети, за допомогою яких ви зможете щодня робити фейс-фітнес у себе вдома, не витрачаючи гроші на дорогі салонні процедури. 

Знайдіть щось для себе: 

https://blacktouch.ua/

 

Техніки масажу гуа-ша


Ми обожнюємо масаж
гуа-ша, адже він передбачає використання спеціальних масажерів зі скла, металу або каменю, завдяки чому ця процедура перетворюється на щось по-справжньому медитативне. Масаж гуа-ша має різні техніки, які застосовують на різні частини тіла, включаючи обличчя, шию, спину, руки та ноги. Ось деякі з основних технік:


Етапи масажу гуа-ша:

 1. Перш ніж почати масаж, необхідно нанести на шкіру олію або масло, щоб зменшити тертя та зробити свій масаж комфортнішим. 
 2. Потім потрібно взяти шкребок гуа-ша та поступово збільшувати тиск на ділянці тіла, яку ви масажуєте, рухаючи масажер вгору та вниз, ліворуч та праворуч.
 3. Потім повторіть ті самі дії на іншій ділянці, яку ви будете масажувати.

Техніки масажу гуа-ша:


Класична техніка — це ковзання шкребком вгору та вниз для масажу обличчя або тіла. Для цієї техніки можна використовувати будь-який шкребок гуа-ша, зважаючи на його розмір та матеріал, з якого він виготовлений. Головне, щоб вам було комфортно та приємно працювати на конкретній ділянці свого тіла чи обличчя.


Акупунктурний масаж — це масаж за допомогою спеціальних паличок, які розслаблюють м'язи обличчя. Для цього ви можете скористатися нашими Acupuncture Sticks, з якими дуже приємно працювати.


На нашому сайті є окремий розділ з масажерами гуа-ша. Заходьте та обирайте свій шкребок, виходячи зі своїх цілей: https://blacktouch.ua/collections/guasha